Sporhttp://www.jetnetworking.com.tr/index.php/website/edit_altUye/JN283635


İŞİN DETAYLARISürekli bir İşte çalışma imkanı olmayan EV HANIMLARINA, Emeklilere, bir işte çalışıpta, ek gelire ihtiyaç duyan herkese15 bin çeşit ürünün satış temsilciliğini veriyoruz.Öncelikle tüm ürünlerin bulunduğu 2 adet ücretsiz satış kataloğumuzu adresinizekadar gönderiyoruz..AVANTAJLARIMIZ NELERSatış kataloğumuza ücretsiz sahip oluyorsunuz.Sipariş verdiğiniz ürünlerin yarı ücretini kapıda ürünler elinize geçtikten sonra ödüyorsunuz, kalan yarısınıda sattıktan sonra ödüyorsunuz .2. Paketten itibaren 50 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemiyorsunuz.ÖDEMESipariş verdiğiniz ürünlerin yarı ücretini kapıda ürünler elinize geçtikten sonra ödüyorsunuz, kalan yarısınıda sattıktan sonra posta çeki hesabımıza yada kredi kartınızla ödüyorsunuz .KAZANCINIZKatalogtaki fiyatlar sizin müşterinize satış fiyatlarınızdır. Size geliş fiyatları katalogdaki fiyatların %40 altındadır. Aradaki bu %40 lık fark sizin satış karınızdır. Bu %40 karınızın dışında birde %15 extra satış priminiz var onu ayrıca bizden alıyorsunuz. Böylece bir ürün sattığınızda %55 karınız oluyor.NASIL BAŞLAYACAĞIM?

Satış ve üyelik ağına katılmak İçin, sağ tarafta bulunan Temsilci Ol menüsüne tıklayın ve karşınıza çıkan kayıt formunu doldurun!
Formu doldurduktan sonra, formun alt kısmında bulunan ücretsiz satış kataloğunu ya da standart ürün paketlerinden birini işaretleyin!
BÖYLECE SİSTEME KATILMAK İÇİN İLK ADIMI ATMIŞ OLACAKSINIZ.
Siz kayıt formunu doldurduktan sonra müşteri temsilcimiz tarafından adres doğrulaması için aranacaksınız.
Yapılan bu adres doğrulamasından sonra form üzerinde işaretlediğiniz hazır satış paketi veya katalog, kargoyla en kısa zamanda size ulaştırılır.
Standart ürün paketi ya da kataloğumuz elinize geçtikten sonra kullanıcı adınız ve şifreniz, aktif hale getirilir.

STANDART PAKET ÖDEME ŞEKLİ

Standart paketin ücretini, paketi teslim aldığınızda kapıda ödüyorsunuz.

İKİNCİ SİPARİŞLERDE ÖDEME ŞEKLİ

İkinci sipariş paketlerinizi satış kataloğumuzla aldığınız siparişlere göre siz oluşturuyorsunuz. Bu Sipariş verdiğiniz ürünlerin yarı ücretini kapıda ürünler elinize geçtikten sonra ödüyorsunuz, kalan yarısınıda sattıktan sonra ödüyorsunuz

İADE

Sahiplerine teslim edemediğiniz siparişleriniz olursa istediğiniz zaman iade ediyorsunuz..
Size standart paketlerden biriyle başlamanızı öneririz. Aynı zamanda standart paketlerin içerisinde ücretsiz satış kataloğumuzda mevcuttur.
EN İYİ NETİCEYİ ALABİLMENİZ İÇİN, SİZE STANDART PAKETLERDEN 150 TL' LİK LE BAŞLAMANIZI ÖNERİRİZ.
STANDART PAKET MUHTEVİYATI
Standart paketlerimiz, satışa hemen başlamanız için en hızlı satılan iç giyim ve çorap çeşitlerimizin karışımından ve bütün ürünlerimizin mevcut olduğu satış kataloglarından ve fiyat listelerinden oluşmaktadır.
Daha sonra satışlara, standart paketle değil elinizde bulunan satış kataloğumuzla sipariş alarak devam ediyorsunuz.

SATIŞ VE SİPARİŞ VERME ŞEKLİ

Katalogla aldığınız siparişleri kullanıcı adı ve şifrenizle sol taraftaki "Üye Girişi" menüsünden girerek siparişlerinizi sepete atarak paketinizi oluşturuyorsunuz.
Yine aynı sayfada diğer alt üyelerinizin verdiği siparişleri, yaptığı satışları ve kaydettikleri yeni üyeleri görüyorsunuz. Onların yaptıkları satışlardan ve üyeliklerden kazandığınız primleri görüyorsunuz.

İKİNCİ SİPARİŞ ÖDEMELERİ

İkinci siparişlerinizde yukarıda belirttiğimiz gibi hiç ödeme yapmadan teslim alıp, ücretini ürünleri sattıktan sonra ya da siparişleri sahiplerine teslim edip, paralarını topladıktan sonra ödüyorsunuz.

ÖNCE SATIYORSUNUZ, SONRA ÖDÜYORSUNUZ.

Başka firmalar gibi önce para sonra ürün demiyoruz. Ödemenizi ürünleri satıp paralarını topladıktan sonra ödüyorsunuz.
Sizden sözleşme ya da senet almıyoruz. Tamamen güvene dayalı bir çalışmadır.
Satamadığınız ya da sipariş alıp da teslim edemediğiniz ürünler olursa, istediğiniz zaman iade edebiliyorsunuz.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Binlerce Çeşit İç Giyim, Çorap, Havlu, Bornoz, Sihirli Temizlik Bezleri, Kol Saatleri, Gümüş Yüzükler, Gümüş Küpeler, Gümüş Bileklikler, Gümüş Zincir ve Kolyeler, Bijuteri Çeşitleri, Cilt Bakım Ürünleri, Parfüm Çeşitleri, Makyaj Malzemeleri, Çeşitli Kitaplar, Plastik Ürünler, Pratik Ev Gereçleri, Elektrikli ev Aletleri ve Mutfak Eşyalarından Oluşan 10 Bin Çeşit Ürün. Bu ürünlerin tamamı satış kataloğumuzda mevcuttur.
Tekstil ürünlerinin tamamında birinci kalite kumaş kullanılmakta olup, kendi tesislerimizde üretilmektedir.

Hiç yorum yok:

Manşet

Hemen Ücretsiz Firmanızı Ekleyin!!

Hemen Ücretsiz Firmanızı Ekleyin!!
Ücretsiz Firma Ekleyin